مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید بر توجه بیش تر به HSE در صنعت ساختمان/ توسعه نباید به محیط زیست آسیب بزند
1397-03-09
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان 
تاکید بر توجه بیش تر به HSE در صنعت ساختمان/ توسعه نباید به محیط زیست آسیب بزند

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اشاره به برگزاری دومین جشنواره نشان تعالی HSE همزمان با روز مهندس بیان کرد: تمام بخش‌ های تخصصی وزارت راه و شهرسازی با موضوع HSE ارتباط مستقیم دارند.

حامد مانی‌فر، مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از برگزاری دومین جشنواره نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط‌زیست خبر داد و افزود: دومین جشنواره نشان تعالی HSE به یاری خدا در پنجم اسفند نود و هفت همزمان با روز مهندس برگزار خواهد شد.

مانی فر به همکاری با سازمان نظام مهندسی برای برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: در بحث نشان تعالی  HSE و هماهنگی برای توسعه هرچه بیش تر آن نشستی با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور داشتیم.
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اشاره به تقدیر از پنج شرکت فعال در حوزه مهندسی به دلیل رعایت نسبی موازین HSE در جشنواره سال نود و شش، اظهار داشت: امسال نیز مانند سال گذشته ادارات کل را نیز ارزیابی می‌ کنیم بر مبنای معیارهایی که در دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به آن ‌ها دست یافته‌ایم و طبق همکاری آنها با ما برای تحقق اهداف کلان کشور از ادارات منتخب تقدیر بعمل خواهد آمد.
مانی فر تصریح کرد: در باره سازمان‌ های نظام مهندسی، اگر شورای مرکزی تمایل داشته باشد، می ‌توانیم سال جاری علاوه بر ارزیابی ادارات کل، سازمان‌ های نظام مهندسی استانی را هم مورد ارزیابی قرار دهیم.