برگزاری دومین گردهمایی ارزیابان برگزیده نشان تعالی HSE
1396-05-11
برگزاری دومین گردهمایی ارزیابان برگزیده نشان تعالی HSE

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه نشان تعالی HSE دومین گردهمایی ارزیابان برگزیده این نشان در روز سه شنبه مورخ 10 مرداد 1396 در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران (سالن همایش ­های علامه امینی) برگزار گردید. در این گردهمایی دبیر نشان به بیان دستاوردها و پیشرفت­ های نشان و همچنین تشریح روند اجرای ارزیابی و مواردی که هر یک ارزیابان در طول روند ارزیابی ممکن است با آن مواجه شوند، پرداخت.

کاظم نعیمی مطلق با اشاره به اینکه این ارزیابی ­ها در 4 محور اصلی - مدیریت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست - صورت می­ پذیرد، بیان داشت: همانطور که در نظام­نامه نشان تعالی HSE نیز آمده است، برای هریک از محورها، ارزیابان مستقل و متمایزی پیش­ بینی شده که صلاحیت و شایستگی آن­ها توسط کمیته ارزیابان مورد تأیید قرار گرفته است. ارزیابان در 5 سطح - A تا E - طبقه بندی شده تا با توجه به ماهیت و پیچیدگی هر سازمان، ارزیابان متناسب با شرایط آن انتخاب و به محل اعزام می ­شوند.

دکتر نعیمی ادامه داد: ارزیابان نماینده رسمی دبیرخانه و دانشگاه بوده که هویت آن­ها توسط کارت­ های شناسایی مخصوص مورد تصدیق قرار می­ گیرد از این­ رو رعایت کامل وظایف اخلاقی و حرفه­ ای از اهمیت ویژه­ ای برخوردار است که در این راستا آیین­ نامه­ هایی پیش ­بینی و تدوین شده است.

در پایان دکتر نعیمی ابراز امیدواری کرد که فرآیند ارزیابی ­ها از اوایل شهریور ماه آغاز شده که در دوره اول با توجه به حساسیت ­های موجود از ارزیابان با سطوح A و B استفاده خواهد شد.


جلسه توجیهی ارزیابان نشان تعالی HSE


جلسه توجیهی ارزیابان نشان تعالی HSE


جلسه توجیهی ارزیابان نشان تعالی HSE