دبیر اجرایی: جشنواره نشان تعالی HSE را پر قدرت برگزار میکنیم/ ارزیابان با سطح گرید A و B در ارزیابی ها استفاده شده اند
1396-10-12
دبیر اجرایی: جشنواره نشان تعالی HSE را پر قدرت برگزار میکنیم/ ارزیابان با سطح گرید A و B در ارزیابی ها استفاده شده اند

تمامی ارزیابان ، سفیران مدل در تمامی استان های کشور هستند ، از ابتدای شروع طرح ۱۷۰۰ نفر در تمامی فراخوان های ارزیاب حضور داشتند و هم اکنون حدود ۷۰۰ ارزیاب در سطح کشور انتخاب شده اند.

برای ارتقای مهارت ارزیابان و افزایش تعداد ارزیابی ها برنامه داریم ، فعلا برای تثبیت مهارت از ارزیابان گرید A و B استفاده شده است و سال آتی گروههای دیگر را فعال تر میکنیم .

نشان تعالی HSE ، از نگاه کارآفرینی و اشتغال آفرینی نظیر ندارد.
تمامی ارکان اجرایی،علمی و فنی کشور ، از دستگاه های دولتی تا مصرف کنندگان نهایی ، سازمان ها و حتی کارشناسان HSE با اجرای این مدل ، برنده هستند .
هدف اصلی و ضربتی تعیین میزان رعایت مقررات HSE با نگاه ترویجی ،تشویقی و انگیزشی از طریق ارزیابی است.
در مدل نشان تعالی HSE بر تخصص گرایی تاکید ویژه داریم ، معتقدیم هیچکس متخصص HSE نیست و نیاز به مهارت محوری داریم ، در هر محور تخصصی مهندسی ایمنی / سلامت/محیط زیست و مدیریت HSE ارزیاب را هم تخصصی گزینش و پرورش میدهیم .
جایگاه ها باید مشخص شوند و همه بدانند HSE کار علمی ، فنی و مدیریتی است و با گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت و یا حتی بلند مدت و بیشتر از آن دانشگاهی ، متخصص HSE پدید نمی آید .

در اختتامیه جشنواره امسال برای برگزاری جشنواره در سال دوم سورپرایز ویژه داریم .

از تمامی سازمان ها درخواست میکنیم به اطلاعات مدل اشراف پیدا کنند و از این فرصت استفاده نمایند. کارشناسان دبیرخانه پاسخگوی سوالات احتمالی هستند.
جشنواره نشان تعالی HSE میعادگاه سازمان هایی است که اعتقاد به HSE دارند.
ما معتقدیم سازمان هایی که به صورت اختیاری خود را در بوته آزمایش می گذارند و با ارزیابی محک میزنند و میخواهند در مسیر تعالی HSE قرار گیرند ، شایسته تقدیر ، احترام و حمایتند .